LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image
11Mar2024

Wielkanocne Szukajki Milka

W niedzielę, 17 marca, teren Śląskiego Ogrodu Zoologiznego zamieni się w raj dla detektywów i poszukiwaczy. Każdy, kto tego dnia pojawi się w ogrodzie, będzie mógł wziąć udział w specjalnie przygotowanych we współpracy z Milką zabawach.

mapa_a3_QAv4.jpg

Wiosenny piknik z Milką wystartuje o 9.00. Na terenie Zoo oraz naszych pawilonów tego dnia zostaną rozmieszczone stacje z zadaniami, na których trzeba będzie wykonać zadanie, aby dostać drewniane jajko. Po wykonaniu zadań, drewniane jajka wymienicie na czekoladowe słodycze Milka. Punkt startowy znajdzie się tuż przy wejściu bocznym– to tutaj każde dziecko dostanie zestaw poszukiwacza: koszyczek i specjalną mapę z rebusem. Idąc tropem kolejnych gier i zabaw będzie można zdobywać czekoladowe nagrody.

Na małych detektywów czekają takie zadania jak np. zlokalizowanie na terenie jednego z pawilonów ukrytych śladów królika. W innym miejscu odnajdziemy olbrzymie kostki, które trzeba będzie poukładać, czy odpowiedzieć na zadanie przymocowane do jednego ze 100 fioletowych balonów. Ruszając do kolejnej strefy w Lesie deszczowym, zaopatrzeni w podbieraki i wędki staniecie się poławiaczami jaj. Przyjdźcie do nas tego dnia i zobaczcie co jeszcze na Was czeka!

Zwiedzający mogą liczyć na moc atrakcji i słodkości.