LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image

Kontakt

Śląski Ogród Zoologiczny
Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7
41-501 Chorzów
tel. (32) 793 71 66
sekretariat@slaskiezoo.pl

Dyrektor Śląskiego Ogrodu Zoologicznego

Marek Mitrenga

Z-ca Dyrektora ds. hodowlanych

Andrzej Malec

Sekretariat
tel. 666 031 496
sekretariat@slaskiezoo.pl


Ochrona zoo
tel. 666 031 178


Dział hodowlany

Kierownik Sekcji akwarium-terrarium
Jakub Jagielski
tel. 532 455 519
jjagielski@slaskiezoo.pl

Kierownik Sekcji ptaków
Sabina Cieśla-Nobis
tel. 666 031 168
nobis@slaskiezoo.pl

Kierownik Sekcja małp i ssaków drapieżnych
Wojciech Bielatowicz
tel. 666 031 129
wbielatowicz@slaskiezoo.pl

Kierownik Sekcja ssaków kopytnych
Alina Kloska
tel. 666 031 177
akloska@slaskiezoo.pl


Kierownik działu adm.-gosp.
Iwona Socha
tel. 666 031 128
isocha@slaskiezoo.pl

Sekcja edukacji i promocji

dydaktyka@slaskiezoo.pl

Kierownik sekcji edukacji i promocji
Anna Bała
tel. 784 992 380
abala@slaskiezoo.pl

Inspektor Danych Osobowych
Karolina Zalewa
tel. 666 031 496
ido@slaskiezoo.pl

Map