LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image
12Sty2024

Ferie w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym: Gra Terenowa "ZOO-tropiciele"

Zapraszamy wszystkich miłośników przyrody do aktywnego spędzenia ferii zimowych w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym! W tym okresie przygotowaliśmy fascynującą grę terenową - "ZOO-tropiciele".

To wyjątkowa okazja, aby połączyć rozrywkę z naukową przygodą, odkrywając tajemnice zamieszkujących nasz ogród zoologiczny zwierząt.

🌿 Zadanie:

Gracze wcielają się w rolę przyrodników, których misją jest odnalezienie wybranych gatunków zwierząt zamieszkujących Śląski Ogród Zoologiczny. Wizerunki i opisy poszukiwanych gatunków znajdują się na specjalnych kartach, które uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem zabawy.

🔍 Rozgrywka:

Rozgrywka toczy się w terenie ogrodu zoologicznego, a gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności obserwacyjne i wiedzę przyrodniczą, aby odnaleźć i poprawnie nazwać gatunki zwierząt z listy. Każde poprawne odnalezienie gatunku to szansa na zdobycie punktów.

🏆 Nagrody:

Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody! To świetna okazja do rywalizacji, nauki i dobrej zabawy w jednym.

Cena: 13 zł za bilet wstępu

📅 Terminy i Zapisy:

Gra odbywa się od poniedziałku do piątku podczas ferii zimowych, czyli między 29 stycznia – 11 lutego 2024 r. Jednego dnia zainteresowani mogą się zapisać na rozgrywkę w dwóch turach, tj. pierwszą o godzinie 9:30 i drugą o 11:30. Jedno spotkanie trwa około 90 minut. Aby wziąć udział, należy zapisać swoją grupę od 10 do 30 osób poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej.

👫 Uczestnicy:

Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane. Minimalny wiek uczestników wynosi 6 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć z zapisami.

👉 Jak wziąć udział:

Zapisz swoją grupę przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że liczba miejsc w jednej rozgrywce jest limitowana, więc im szybciej się zapiszesz, tym większa szansa na udział!

Zapewniamy, że "ZOO-tropiciele" to niezapomniana przygoda, która połączy edukację, rozrywkę i emocje. Dołącz do nas na feriach w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym i odkryj fascynujący świat przyrody w inny, niezwykły sposób!