LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image
05Lut2024

Dzień kota w Śląskim ZOO

Z radością zapraszamy wszystkich miłośników kotów do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się 17 lutego w budynku dyrekcji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

To doskonała okazja, by poznać fascynujący świat tych pięknych i tajemniczych zwierząt. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia:

10:00 - Prelekcja o żbiku i rysiu

Pan Jacek Wąsiński z Leśnego Pogotowia podzieli się swoją wiedzą na temat żbika i rysia. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tych dzikich kotowatych i ich roli w ekosystemie.

11:00 - Tort dla naszej lwicy Kaasai

Dołącz do nas w uroczystym wręczeniu tortu dla Kasaii - naszej wspaniałej lwicy. To niezapomniane wydarzenie, które z pewnością dostarczy wiele radości zarówno solenizantce, jak i wszystkim obecnym gościom.

12:00 - Prezentacja firmy Vitakraft o żywieniu kotów domowych

Dowiedz się więcej o zdrowym żywieniu swojego kota podczas prezentacji firmy Vitakraft. Specjaliści podzielą się cennymi informacjami na temat właściwej diety, która zapewni twojemu pupilowi zdrowie i dobre samopoczucie.

13:00 - Zabawa terenowa "Kocia Przygoda w Śląskim Zoo"

W południe rozpocznie się zabawa terenowa, która pozwoli dzieciom i dorosłym aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu. To doskonała okazja do nauki i rozrywki w jednym.

Dodatkowo wydarzenie uświetni Szkoła COSINUS, która zapewni malowanie twarzy wszystkim chcącym przemienić się w kota 😉

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisów w formularzu dostępnym na stronie internetowej Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Uczestnictwo w zabawie nie wymaga dodatkowych opłat, gości obowiązuje standardowa cena biletu wstępu.

Nie przegap okazji uczestnictwa w Dniu Kota i podzielenia się tą wyjątkową chwilą z naszymi futrzanymi przyjaciółmi!