LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image
25Kwi2024

Dream Night 2024 w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym: Wieczór Marzeń dla Niepełnosprawnych Dzieci

Z ogromną radością ogłaszamy, że w dniu 14 czerwca br. o godzinie 17:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym - Dream Night 2024.

To niezwykłe wydarzenie, będące nie tylko festynem charytatywnym, ale także wieczorem marzeń dla niepełnosprawnych dzieci, ich rodzin oraz opiekunów.

Dream Night 2024 ma na celu zapewnienie niezapomnianych chwil radości i rozrywki dla tych, którzy codziennie muszą stawiać czoła trudnościom związanym z niepełnosprawnościami. Jest to część światowej akcji "Dream Night at the Zoo", której idea wywodzi się z Holandii z lat 90., organizowanej przez Fundację "The Dreamnight at the Zoo Foundation".

Wydarzenie jest skierowane głównie do organizacji, takich jak fundacje pomocy chorym, stowarzyszenia, domy opieki i hospicja, które organizują wycieczki do zoo dla swoich podopiecznych, umożliwiając im udział w Dream Night 2024. Wstęp dla dzieci, ich bliskich i opiekunów będzie bezpłatny.

Chorzowski Ogród Zoologiczny otworzy swoje bramy wyłącznie dla uczestników Dream Night 2024. Podczas tego wieczoru goście specjalni będą mieli szansę zwiedzić zoo w zupełnie inny sposób niż zwykle, w magicznym świetle wieczornego zachodu słońca.

W programie wieczoru przewidziane są liczne atrakcje i zabawy, a wszyscy goście będą mogli skorzystać z poczęstunku, który dostarczy dodatkowej radości podczas tego wyjątkowego wieczoru. To nie tylko okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu, ale także szansa na budowanie pozytywnych wspomnień i doświadczeń.

Dream Night 2024 w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym to wydarzenie, które niesie ze sobą nie tylko radość i zabawę, ale także przekazuje ważną wartość solidarności i troski o tych, którzy potrzebują wsparcia. To wieczór, który na chwilę sprawi, że codzienne zmartwienia oddalą się, a uczestnicy będą mogli cieszyć się magiczną atmosferą ogrodu zoologicznego, pełnego przygód i niespodzianek.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym niezwykłym wydarzeniu do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

W programie wydarzenia będą m. in.:

  • Gry i zabawy organizowane przez zaprzyjaźnione z nami firmy, instytucje i organizacje.
  • Występy muzyczne i artystyczne.
  • Grill

Dołączcie do nas, aby wspólnie stworzyć wyjątkowy wieczór pełen uśmiechów i niezapomnianych wrażeń!

Wyrażając chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, akceptujesz regulamin