LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image
Czas trwania: 1 godz30 min

ZOO-detektywi na tropie! Grupy zorganizowane

Odwiedź Śląskie ZOO w czasie ferii i weź udział w naszej detektywistycznej zabawie terenowej. Wciel się w postać śledczego i pomóż pracownikom zoo rozwikłać zagadkę.

 Z okazji ferii zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym (klasy od 1 do 8) do udziału w niecodziennych zajęciach edukacyjnych, podczas których uczestnicy nie tylko poszerzą swoją wiedzę o zwierzętach, ale będą mogli poczuć się jak prawdziwy, profesjonalny detektyw. Dzieci analizując dane, rozwiązując zagadki i zbierając wskazówki, przy niewielkiej pomocy przewodnika, rozwikłają sprawę tajemniczego zniknięcia w śląskim ZOO. 

Wydarzenie planowane jest przez całe ferie, czyli od 16 do 27 stycznia w godzinach od 9:30 do 14:00. W trakcie 90 minutowego spaceru z przewodnikiem uczestnicy zabawy zapoznają się z wybranymi ekspozycjami zwierząt i poznają wiele interesujących faktów z ich życia, podanych w zabawnej i przyjaznej formie. Każdy z uczestników otrzyma specjalny „zapiski śledczego”, z zestawem łamigłówek do rozwiązania, dlatego prosimy małych detektywów o zabranie ze sobą długopisu lub ołówka. 

Koszt warsztatów jest równoważny z ceną biletu wstępu do zoo (normalny lub ulgowy) w wysokości zgodnej z obowiązującym cennikiem oraz usługi przewodnika wynoszącej 150 zł/grupa do 30 osób.

Pamiętajcie by zabrać wygodne buty i ciepło się ubrać!