LeftLeftLeft
Menu dostępności
Slide image
Czas trwania: 1 dni

Mikołaj w Śląskim Zoo

to wyjątkowa okazja, aby spędzić magiczny dzień z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu zwierząt, jednocześnie uczestnicząc w niezwykle ciekawych wydarzeniach.

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe Mikołajki w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, które odbędą się 6 grudnia o godzinie 10:00 w sali edukacyjnej w budynku Dyrekcji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. To wyjątkowa okazja, aby spędzić magiczny dzień z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu zwierząt, jednocześnie uczestnicząc w niezwykle ciekawych wydarzeniach.

Program obejmuje wiele atrakcyjnych punktów:

  • Wykład Krajowej Administracji Skarbowej Izba Administracji Skarbowej w Katowicach pt. "Czego nie dawać w prezencie?". To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakich upominków warto unikać, aby nie narazić się na niepotrzebne kłopoty podczas świąt.
  • Prelekcja firmy Vitakraft, na niezwykle ważny i interesujący temat - "Czym nie karmić zwierząt domowych podczas świąt". Informacje te będą szczególnie przydatne dla wszystkich właścicieli zwierząt, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich pupili w okresie świątecznym.
  • Warsztaty pn."Przygotowania zwierząt do zimy w domu i w Zoo" prowadzone przez ZOO edukatorów. Nasi pracownicy nauczą Was, jak zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki i opiekę w chłodniejszym okresie.
  • Gra terenowa - "Znajdź wszystkie czapki Mikołaja". To emocjonująca zabawa, podczas której będziecie musieli rozwiązywać zagadki i szukać wskazówek na terenie ogrodu zoologicznego.

Poza tym, nie zabraknie spotkania z samym Świętym Mikołajem! Dzieci i dorośli będą mieli okazję przekazać mu swoje życzenia i przekonać go, że zasłużyli na prezenty. Dodatkowo wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję delektować się gorącą czekoladą i słodkim poczęstunkiem, co na pewno dodatkowo umili ten wyjątkowy dzień. Wspólnie przygotujemy też przepiękne ozdoby świąteczne, którymi udekorujemy ogrodową choinkę. Warto również wspomnieć, że każdy z gości otrzyma drobny upominek nie tylko od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, ale także od Firmy PLAYMOBIL!

Udział w zabawie wymaga wcześniejszych zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy.

Koszt wejściówki to 26 zł za osobę. Liczba miejsc jest ograniczona! Nie czekajcie z rejestracją do ostatniej chwili, bo o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Koniecznie skorzystajcie z tej doskonałej okazji, aby spędzić niezapomniany czas w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym i podarować sobie oraz swoim bliskim cudowne przeżycia w magiczny dzień Świętego Mikołaja. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszego radosnego świętowania! 

___

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz publikację wizerunku, zgodnie z oświadczeniami poniżej:

Dane osobowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000) moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz pozyskanych w przyszłości, w celu dokonania rezerwacji zajęć lub warsztatów edukacyjnych w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym w Chorzowie. Oświadczam, że pouczono mnie o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych, a także o prawie dostępu do treści moich danych i poprawiania ich, jak również o prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wizerunek

Oświadczam, że wyrażam zgodę na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek uczestników  wykonanych podczas zajęć na stronie internetowej zoo, profilach internetowych zarządzanych przez zoo jak Facebook,  w celu informacji i promocji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.